KONST / Litografier / Färglitografi 15685337
nr 1568 5337
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Hund. Signerad, numrerad 141/200. Färglitografi, bildmått: 35x35 cm, yttermått inklusive ram: 60x53 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:38:17
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
6
1.300 kr
Friedensreich Hundertwasser